- Advertisement -spot_img

TAG

demaskime

Nis ‘hakmarrja’ ndaj patronazhistëve, fillojnë demaskimet (FOTO)

Banorët e Unazës së Re në kryeqytet kanë gjetur një formë proteste të veçantë ndaj patronazhimit të bërë nga socialistët, për të gjurmuar dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img