- Advertisement -spot_img

TAG

Dëmtim

Ja pse lidhëset spirale për flokët ‘triumfojnë’ ndaj të zakonshmeve

A janë lidhëset spirale më të mira se lidhëset normale të flokëve? Me gjasë po. Kapja e flokëve me lidhëse, të cilat përgjithësisht përmbajnë një...

Kërkohet largimi i menjëhershëm nga rrjetet sociale, ja produkti i rrezikshëm që po reklamohet nga influencuesit

Një dokumentar i “BBC”-së, ka zbuluar së fundmi se substanca e quajtur Apetamin e cila po reklamohet nga influencuesit e rrjeteve sociale si një...

Është dëmtuar xhamia e Et’hem Beut?/Zv.Myftiu i Tiranës shpjegon situatën

Reshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar një sërë problemesh,përfshirë këtu dëmet e përmbytjeve si dhe dëmet që janë shkaktuar në objekte kulturore dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img