- Advertisement -spot_img

TAG

denim i perjetshem

Dënimi i përjetshëm i ‘Kasapit të Bosnjës’, reagon për herë të parë Serbia

Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë Aleksandar Vulin ka reaguar pas dënimit të përjetshëm për kriminelin e luftës Ratko Mlladiç. Ai tha se se...

“Luftëtari i qelisë” vrau ish-të dashurën dhe u përpoq të vriste të dashurën e tij 15-vjeçare

"Luftëtari i qelisë" që vrau ish-të dashurën e tij dhe u përpoq të vriste të dashurën e tij 15-vjeçare, u burgos sot me dënim...

Zbulohet dënimi që i dha Suedia shqiptarit , vrasës i prindërve të tij dhe motivi i vrasjes

Gjykata e Qarkut e Stokholmit e ka dënuar me burgim të përjetshëm 37-vjeçarin nga Prizreni, Adriatik Hadrin, për vrasjen e prindërve të tij. Ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img