- Advertisement -spot_img

TAG

deodorant

Aktori i njohur refuzon të përdorë deodorant prej 30 vitesh dhe ish-kolegia e tij tregon se çfarë arome mban

Kohët e fundit, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, Dax Shepard dhe Kristen Bell apo edhe aktori Jake Gyllenhaal - janë bërë viralë për zakonet e tyre të larjes dhe të kujdesit...

Latest news

- Advertisement -spot_img