- Advertisement -spot_img

TAG

Departamenti i Policisë Miami-Dade

Dy të vrarë dhe 20 të plagosur nga të shtënat në një lokal në Florida

Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe të paktën 20 të tjerë u plagosën gjatë të shtënave me armë jashtë një klubi të bilardos...

Latest news

- Advertisement -spot_img