- Advertisement -spot_img

TAG

depo armesh

Iu gjet një depo armësh,zbulohet kërkesa e SPAK për Interpolin: Sokol Xhura shpallet…

  Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit i ka dorëzuar Interpolit mandat arrestin ndërkombëtar për Sokol Xhurën, i cili dyshohet si poseduesi i një...

Latest news

- Advertisement -spot_img