- Advertisement -spot_img

TAG

depozita e ujit

U rrëzua dhe depozita e zuri poshtë, ndërron jetë 54 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kashar në Tiranë ku një 54 vjeçare ka humbur jetën . Policia ka bërë me dije se ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img