- Advertisement -spot_img

TAG

DESART AVDULAJN

Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit të Durrësit (EMRI)

  Trupa gjyqësore që ka kryer procesin e tij të vetingut përbëhet nga Roland Ilia, Brunilda Bekteshi dhe Xhensila Pine. Mësohet se Avdulaj është shkarkuat pasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img