- Advertisement -spot_img

TAG

deshm

Vrau dy motrat, zbardhet dëshmia e autorit: Frekuentohesha me të dyja, me Zhanetën isha i lidhur, me Kristinën…

Detaje të reja nga vrasja e dy motrave në zonën e “Astirit” që tronditi dje Tiranën. Kristina Bardhi, 53 vjeç dhe Zhaneta Metanit, 45...

Latest news

- Advertisement -spot_img