- Advertisement -spot_img

TAG

deshmitare

“Ishte si një film horror”! Dëshmitë dhe pamjet, si e vrau shqiptari të dashurin e ish-gruas

Mediat belge kanë zbardhur detaje të reja nga ngjarja ku shqiptari nga Kosova vrau të dashurin e ish-gruas para syve të fëmijëve. Ngjarja ndodhi...

“I vuri Metit armën në kokë”/Rrëfehen dëshmitarët e ngjarjes në Elbasan:Desh më vrau fëmijën

“Mehmet Grecën e morën dhe e futën matanë. Ai ka thyer nofullën e ka me platin e i thash që çfarë keni. Unë thashë...

Latest news

- Advertisement -spot_img