- Advertisement -spot_img

TAG

Devon

36-vjeçari ‘kap mat’ UFO-t në qiell dhe tregon me detaje lëvizjet e tyre

Një fotografi ku duket objekti fluturues që fluturon mbi bregdetin e Devon në Angli është bërë virale në rrjet. Sipas mediave të huaja, Matthew Evans,...

Latest news

- Advertisement -spot_img