- Advertisement -spot_img

TAG

dhendri

Rrahën bruatlisht dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir

  Policia e Tiranës ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas babë e bir, të cilët kanë dhunuar dhe rrahur dhëndrin dhe krushkun e tyre. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img