- Advertisement -spot_img

TAG

Dhunë fizike

LAJM I FUNDIT/ Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij, arresohet një 50 vjeçar

  Durrës Vihet në pranga një shtetas për veprën penale ” Dhunë në familje”. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin...

Rreh brutalisht gruan në banesë, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari

  Shtetasi me iniciale O.Th ,30 vjec në Tiranë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Ai është kapur në flagrancë në banesën...

Iu sos durimi, gruaja në Tiranë denoncon të dashurin, ja çfarë zbulon policia

Policia e Tiranës i vuri prangat një 44-vjeçari i cili u denoncua nga partnerja e tij me të cilën bashkëjetonte, e cila nuk ka...

Ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëjetueses së tij,arrestohet 39-vjeçari

Një 39-vjeçar është arrestuar në Berat pasi ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëjetueses së tij. Bëhet me dije se 39-vjeçari i identifikuar me incialet...

Latest news

- Advertisement -spot_img