- Advertisement -spot_img

TAG

dhune psikologjike

LAJM I FUNDIT/ Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij, arresohet një 50 vjeçar

  Durrës Vihet në pranga një shtetas për veprën penale ” Dhunë në familje”. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin...

E përndiqte, dhunonte e tentoi të abuzonte seksualisht me 32-vjeçaren, arrestohet i riu në Tiranë

Një 32-vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka tentuar që të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 32-vjeçare. Po ashtu, i riu me...

Dhunoi të bijën e mitur/ Në pranga 62-vjeçari

Një 62-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vajzës së tij të mitur 16...

Latest news

- Advertisement -spot_img