- Advertisement -spot_img

TAG

Dhunë Seksuale

Dhunoi seksualisht vajzat e tij për 14 vite, arrestohet 56-vjeçari shqiptar

Një shqiptar 56 vjeçar, me banim në Gorgonzola, në Milano, u arrestua nga policia lokale për keqtrajtimin e gruas dhe dhunë seksuale ndaj dy...

Arrestohet 55-vjeçari që kërkohej në Itali për shfrytëzim prostitucioni

Policia e Kavajës ka arrestuar një 55-vjeçar të shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Nga Komisariati i Policisë Kavajë, në bashkëpunim me Interpol...

Latest news

- Advertisement -spot_img