- Advertisement -spot_img

TAG

Dhunim

I vodhën shtëpinë dhe dhunuan çiftin, arrestohet njëri prej autorëve dhe shpallet në kërkim një 23 vjeçar

  Lezhë Zbardhet ngjarja e ndodhur në Spiten, Lezhë, ku 2 shtetas vodhën me dhunë në banesën e një çifti bashkëshortësh. Identifikohet dhe shpallet në kërkim njëri...

Dhunohet e reja nga 5 persona, e detyrojnë të konsumojë lëndë narkotike

Një e re nga Prishtina është dhunuar nga 5 persona dhe është detyruar të konsumojë lëndë narkotike. E reja ka thënë në polici se është...

Plas sherri, dhunohet barbarisht një person, ia mbathin autorët

  Në orët e mbrëmjes së djeshme në qytetin e Burrelit, shërbimet e Policisë kanë marrë informacion se po ndodhte një konflikt mes disa personave. Menjëherë...

Rrahën bruatlisht dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir

  Policia e Tiranës ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas babë e bir, të cilët kanë dhunuar dhe rrahur dhëndrin dhe krushkun e tyre. Në...

Po dhunonte të ëmën, vëllai plagos vëllanë

  Një krim i rëndë ka ndodhur brenda një familje në Has, ku një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me thikë nga...

Kush janë 3 vëllezërit që u përplasen fizikisht me blutë e Beratit

Tre vellezerit Gerald Marini 38 vjeç, Marjus Marini 42 vjeç dhe Arjan Marini 40 vjeç, ( perdorues te lendeve narkotike), kane dhunuar fizikisht punonjesit...

Të rinjtë, rrëmbejnë dhe dhunojnë barbarisht 27-vjeçarin. Zbulohet shkaku

  Dy persona janë arrestuar në Vlorë pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë rrëmbyer dhe e kanë dhunuar barbarisht një 27-vjeçar pasi i kishte disa...

Dhunohet në mënyrë “barbare” e mitura

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mitrovicë nën dyshimin se i njëjti ka dhunuar një femër e moshës së mitur. Sipas raportit të...

Ja kush është i riu nga Kruja që u dhunua dhe u kërcënua nga 4 persona të armatosur brenda në lokal

Një ngjarje e frikshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal të Krujës. Disa persona të armatosur dhe me maska në kokë, u futën...

E FRIKSHME/ Katër persona të armatosur futen në lokal, dhunojnë barbarisht të riun/ Policia nuk ndërhyn në ngjarjen e ndodhur

Katër persona të maskuar dhe të armatosur janë futur në një lokal në Krujë, për të dhunuar një djalë të ri. Sipas informacioneve të Syri...

Latest news

- Advertisement -spot_img