- Advertisement -spot_img

TAG

dhunohet

Merret me forcë gazetarja nga vendi i punës, dhunohet nga i dashuri i saj

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kashar. Një gazetare ka rënë pre e dhunës fizike dhe psikologjike nga i dashuri i saj, i...

Latest news

- Advertisement -spot_img