- Advertisement -spot_img

TAG

diagnoze

Aktori i njohur i “Prison Break” diagnostikohet me autizëm

Aktori i “Prison Break”, Wentworth Miller, ka zbuluar se ka është diagnostikuar me autizëm një vit më parë dhe ka ndarë me të gjithë...

Latest news

- Advertisement -spot_img