- Advertisement -spot_img

TAG

Diaspora

Gërvalla shkarkon 12 ambasadorë të Kosovës: Janë emëruar politikisht…

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD), Donika Gërvalla këtë të enjte ka reaguar në lidhje me shkarkimin e ambasadorëve të emëruar politikisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img