- Advertisement -spot_img

TAG

Dic Farrel

Ishte kundër vaksinimit, ndërron jetë nga Covid-19 prezantuesi i njohur

Dick Farrel, prezantues në radio dhe televizion, për të cilin mediat amerikane dhe britanike shkruajnë se ka qenë përkrahës i flaktë i ish-presidentit amerikan...

Latest news

- Advertisement -spot_img