- Advertisement -spot_img

TAG

Diego Armando Maradona

Vdekja e Maradona-s, avokati i Dieguito kërkon arrestimin e 4 personave

Diego Armando Maradona u nda nga jeta më 25 nëntor të vitit 2020 dhe ende ka shumë polemika. Akuzat kanë qenë të shumta pas...

Vdekja e mistershme e Maradonës, akuzohen shtatë persona për vrasje

Shtatë persona akuzohen për vrasje të dyshuar me dashje (një krim për të cilin dënimet variojnë nga 8 në 25 vjet burg) nga prokurorët...

Latest news

- Advertisement -spot_img