- Advertisement -spot_img

TAG

dimal

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Dimal, plagoset një person

Një plagosje me armë zjarri është shënuar para pak minutash në fshatin Poshnjë, të bashkisë Dimal  (ish-Ura Vjagurore). Ende nuk dihet identiteti i të...

Përfundon procesi i numërimit në Kuçovë dhe Dimal, ja fituesi

  Ka përfunduar numërimi i votave në Bashkinë e Kuçovës dhe Dimal. Sipas përditësimit të fundit nga KQZ në Kuçovë janë numëruar 65 kuti nga 65...

Latest news

- Advertisement -spot_img