- Advertisement -spot_img

TAG

dimer

Deri në – 16 gradë C. Përgatituni për ditët më të acarta të vitit

Ditët më të ftohta të vitit pritet të vijnë këtë javë dhe javën e ardhme, teksa pjesa më e madhe e territorit shqiptar do...

Ja si do të jetë moti ditët e fundit të 2020/ Fillon dimri “i vërtetë”

Sinoptikania Adiola Bani ka thënë për mediat kombëtar , se në ditët e fundit të dhjetorit priten vlera tipike të muajit në të cilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img