- Advertisement -spot_img

TAG

Diplomati i lartë i Bashkimit Evropian

Drejtë luftës,NATO dhe SHBA në alarm

Ministri i Jashtëm ukrainas Dmytro Kuleba tha të martën se Rusia së shpejti do të ketë më shumë se 120,000 trupa në kufirin me...

Latest news

- Advertisement -spot_img