- Advertisement -spot_img

TAG

diskutim

Diskutimi mbi marrëdhëniet treshe, Pastori Akil Pano largohet nga emisioni

Puthja treshe mes këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, të dashurit të saj Taika Waititi dhe aktores Tessa Thompson ka shkaktuar debate të forta...

Basha diskuton me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel:Unë vetë jam produkt i lirisë për të shkuar në Evropën Perëndimore

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një tryezë diskutimi me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel dhe përfaqësues të Universitetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img