- Advertisement -spot_img

TAG

Diss

Don Xhoni nxjerr ‘dissin’, mesazh direkt për Noizy-n

  Reperi nga Drenica, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk...

“Bye torollake”, ja dhe diss-i i rradhës i Princit

Shumë personazhe të “Për’puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është...

Latest news

- Advertisement -spot_img