- Advertisement -spot_img

TAG

Distancim social

“A nuk është kjo ajo që duam”, reagon Ermal Mamaqi pas kritikave për thyerjen e masave anti-Covid

Ermal Mamaqi, pas kritikave të shumta që ka marrë për thyerjen e masave anti-Covid, është tërhequr dhe ka kërkuar ndjesë publike për shqetësimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img