- Advertisement -spot_img

TAG

dita nderkombetare e bikinit

Dita Ndërkombëtare e Bikinit/ Risia e stilistit Bikini në vitin 1946

5 korriku është shpallur Dita Internacionale e Bikinit dhe jo më kot. Në këtë datë është krijuar për të parën herë bikini për vajzat...

Latest news

- Advertisement -spot_img