- Advertisement -spot_img

TAG

“Dita ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit”

Dita Ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit/ Meta inkurajon gazetarët

  Ilir Meta: Dita Ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit i gjen shumicën e mediave shqiptare nën çensurën e Qeverisë dhe kontrollin e oligarkisë. Fondet publike dhe...

“Dita ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit”, Yuri Kim në twitter: Demokracia kërkon liri të…

Ambasadorja e SHBA në vendin tonë, Yuri Kim, me anë të një postimi në rrjetin social ‘twitter’ ka shprehur mbështetjen e SHBA në garantimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img