- Advertisement -spot_img

TAG

dite shiu

Ulje temperaturash dhe shi? Ja si parashikohet moti për ditën e enjte

Kjo javë do të ndikohet kryesisht nga masa ajrore të paqëndrueshme dhe të ftohta të cilat do të sjellin ulje të temperaturave si dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img