- Advertisement -spot_img

TAG

DIZDARI

Kërcënohet për herë të dytë kompozitori dhe ish-deputeti Dizdari

Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe njëherësh kompozitori i njohur Limos Dizdari së bashku me bashkëshorten e tij Adrianën pretendojnë se janë kërcënuar. Teksa ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img