- Advertisement -spot_img

TAG

Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula në një skenë së bashku, Dj Geek ka një koment

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë ruajtur raportet e mira e miqësore me njëri-tjetrin, pavarësisht se vite më parë kanë qenë në një marrëdhënie...

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek publikojnë videon tunduese në shtrat

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ata shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë...

Dafina Zeqiri është shtatzënë? Këngëtarja bën ‘lëmsh’ rrjetin me videon e publikuar

Duket se Dafina Zeqiri ka zgjedhur të provokojë ndjekësit e saj duke publikuar një video që ngjall jo pak dyshime, shkruan InfoWebTv. Këngëtarja 32-vjeçare ka...

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj shijojnë pushimet verore

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur pushimet verore, pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma. Zeqiri ka zgjedhur Turqinë si destinacion për pushime dhe...

Dafina Zeqiri hedh thumbat: I shkruajnë tekstet si unë, por nuk bëhen si unë

Dj Geek dhe Vig Poppa publikuan para disa orëve projektin e tyre më të ri, të titulluar “Futja Kepen”. Kjo këngë është pritur mjaft...

E surprizoi për ditëlindje, Dj Geek lumturoi pafund Dafinën

Dafina Zeqiri feston sot 32-vjetorin e saj e kush më mirë se njeriu i zemrës mund tq surprizonte ashtu siç vetëm të dashuruarit dinë....

Cfarë ështe duke ndodhur midis Dafina Zeqirit dhe DJ Geek

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri dhe i dashuri DJ Geek janë komentuar së tepërmi në show bizin shqiptar. Që prej lidhjes së bërë publike, ata postojnë...

Dafina dhe Dj Geek nuk kursejnë momentet e ëmbla me njëri-tjetrin/ Ja si shfaqen ato në rrjete sociale

Në fund të muajit dhjetor të vitit që lamë pas Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan atë që të gjthë fansat po prisnin prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img