- Advertisement -spot_img

TAG

djale nene

E rëndë/ Djali dhunon barbarisht nënën dhe lidh me zinxhirin e qenit në oborrin e shtëpisë, Policia e liron dhe e çon prapë në...

Një grua në Kamëz edhe pse ka dy urdhra mbrojtje është dhunuar dhe lidhur në oborrin e shtëpisë nga djali i saj sërish. E...

Latest news

- Advertisement -spot_img