- Advertisement -spot_img

TAG

djale shqiptar greqi

“Doja lekët e mia t’ja çoja nënës dhe tre motrave”. Ky është 20-vjeçari shqiptar që u përlesh dhe vrau pronarin grek. Të gjitha detajet...

Indrit Lleshi, është 20 vjeçari shqiptar i arrestuar prej policisë greke, pasi akuzohet se ka vrarë dhe djegur kufomën e ish-punëdhënësit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img