- Advertisement -spot_img

TAG

djall

“Simboli tregon dashurinë mes dy femrave. Ngjyra nënkupton djallin dhe Luciferin”. Studiuesja flet për shenjat e mistershme në trupin e 23-vjeçares

Ndërsa hetuesit po përpiqen të hedhin dritë mbi rastin e vdekjes së 23-vjeçares, Evgjeni Baxho që humbi jetën në rrethana misterioze në Tiranë, Pranvera...

Latest news

- Advertisement -spot_img