- Advertisement -spot_img

TAG

Dobraç

U ekzekutua me breshëri kallashnikovi, gjenden 30 plumba në trupin e Bardhok Pllanajt

Bardhok Pllanaj, i kërkuar nga Policia e Shkodrës dhe i njohur me nofkën “Kumbari”, u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrmjen e djeshme në dalje...

Ekzekutimi i të ‘fortit’ në Shkodër, ja kush janë pistat ku po heton policia

Dy janë pistat ku hetuesit janë përqëndruar dhe po punojnë për të identifikuar autorët e vrasjes së Bardhok Pllanajt mbrëmjen e djeshme në Shkodër....

Latest news

- Advertisement -spot_img