- Advertisement -spot_img

TAG

dokumenta te falsifikuara

Ju gjetën dy valixhe me dokumenta të falsifikuara, mes tyre dhe shqiptare, arrestohen dy persona

Dy valixhe me pasaporta të falsifikuara, leje qëndrimi dhe letërnjoftime të azilkërkuesve u kapën në qendër të Athinës nga policia, ku në pranga kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img