- Advertisement -spot_img

TAG

Dom Nikolin Toma

Arqipeshkvi Massafra shërohet nga Covid-19, uron e bekon për Triditëshin e Shenjtë të Pashkëve

Dom Nikolin Toma, Vikar i Përgjithshëm, njoftoi sot se Arqipeshkvi Angelo Massafra u shërua nga COVID-19 dhe ka dalë nga spitali në një kohë...

Latest news

- Advertisement -spot_img