- Advertisement -spot_img

TAG

Domoko

Sherr i fuqishëm në burg, shqiptari rreh rëndë hajdutin e njohur grek

Një konflikt ka ndodhur në burgun e Domokosë mes një shqiptari 39-vjeçar dhe grabitësit të njohur Giannis Dimitrakis. Ky i fundit është dërguar në spital...

Latest news

- Advertisement -spot_img