- Advertisement -spot_img

TAG

donald tusk

Basha takim online me krerët e PPE, Donald Tusk: Votoni për ndryshimin më 25 prill

  Në kulmin e fushatës zgjedhore, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi një bashkëbisedim me presidentin e Partisë Popullore Europiane, Donald Tusk dhe zv.presidentin...

Latest news

- Advertisement -spot_img