- Advertisement -spot_img

TAG

donald veshja

Ndahet përfundimisht nga Donald Veshaj pas 3 vjetësh! Si mori fund bashkëjetesa e Bora Zemanit me aktorin që mori valixhet dhe …

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë ndarë përfundimisht, duke fshirë njëri-tjetrin jo vetëm nga jeta reale, por edhe ajo virtuale. Xhelozia...

Latest news

- Advertisement -spot_img