- Advertisement -spot_img

TAG

dorezim

I vetëdorëzuari rrëfen si ndodhi vrasja e Taulant Gjikajt: “Hajde se na vranë”. E kisha shok, na bënë kurth

Skerdian Gabrani, i shpallur në kërkim si autor i dyshuar dhe bashkëpunëtor në vrasjen e 31-vjeçarit, Tauland Gjikaj, është vetëdorëzuar sot në Policinë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img