- Advertisement -spot_img

TAG

doshi

LAJM I FUNDIT/ Tha se do bashkëpunonte me ta, reagon me urgjencë PD

Deklaratë e Partisë Demokratike Edi Rama është autori i masakrës elektorale dhe tjetërsimit të vullnetit të shqiptarëve për ndryshim. Me qëllim që të largojë vëmendjen...

Yuri Kim ‘i ndaloi’ kandidimin në 25 prill, PS-ja merr vendimin për Tom Doshin

Në Shqipëri ambasadorja amerikane Yuri Kim, i bëri thirje dje forcave politike, që të kundërshtonin publikisht rikandidimin e deputetit Tom Doshi në zgjedhjet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img