- Advertisement -spot_img

TAG

dosja e plote

Dosja e plotë e Prokurorisë/ Si vepronte banda e grabitësve të vilave luksoze në Tiranë

  Të arrestuar janë Dorjan Dosti, Dorjan Lamani(Qirjazi), Klodian Çypi, Halil Topalli dhe Redian Begaj Sipas asaj që konstaton prokurori i çështjen Ervin Karanxha, të pandehurit...

Latest news

- Advertisement -spot_img