- Advertisement -spot_img

TAG

dosje arkimore

PD dorëzon në KQZ dosjet me fakte që provojnë tjetërsimin e vullnetit të shqiptarëve

Përfaqësuesit juridikë të PD, Marinela Ziu dhe Marash Logu, kanë dhënë një deklaratë pas dorëzimit të dosjes arkimore në KQZ për zgjedhjet e 25...

Latest news

- Advertisement -spot_img