- Advertisement -spot_img

TAG

dosje

SHBA zbulon dosjen e bujshme: Kina po përgatit Luftën e Tretë Botërore me armë biologjike, COVID ishte pjesë e planit

Shkencëtarët kinezë janë përgatitur për një Luftë të Tretë Botërore me armë biologjike dhe gjenetike, përfshirë koronavirusin për gjashtë vitet e fundit, sipas një...

Latest news

- Advertisement -spot_img