- Advertisement -spot_img

TAG

DPSHTRR

‘Deri dje ja gjenin anën’, DPSHTRR tregon makinat që nuk kalojnë kolaudimin

Mjetet të cilat nuk plotësojnë kriteret e nevojshme për të qarkulluar dhe janë në kushte të mjerueshme nuk kalojnë kolaudimin. DPSHTRR ka postuar disa foto...

Latest news

- Advertisement -spot_img