- Advertisement -spot_img

TAG

Dr. Shk. Ilir Alimehmeti

“Kërkuesit italianë kanë studiuar në detaje të dhënat e 7.3 mln nxënësve”/ Ilir Alimehmeti: Pse vendimi për mbylljen e shkollave është i pabazuar

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti, thotë se mbyllja e shkollave dhe kalimi i mësimit Online ishte një vendim i gabuar. Sipas tij, një vendim i...

Latest news

- Advertisement -spot_img