- Advertisement -spot_img

TAG

Drake

Një stadium i rezervuar vetëm për të, Drake në darkë romantike me nënën e shokut të tij (Foto)

Drake është përfolur shumë për lidhjet e tij të dashurisë. Duke filluar që nga këngëtaret e njohura deri tek yjet e pornografisë, këngëtari nuk...

E armatosur deri në grykë,gruaja tenton të futet në shtëpinë e Drake

Një grua, e cila ishte e pajisur me një thikë, është arrestuar afër shtëpisë së reperit kanadez, Drake. Reperi ishte i pranishëm në shtëpinë...

Jeta e këngëtarit Drake nuk është aspak e sigurt.Ja çfarë ndodhi

Mësohet se së fundmi, një grua, që dyshohet se ishte e armatosur me thikë është arrestuar afër residences së tij dhe është përballur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img