- Advertisement -spot_img

TAG

drejt fundit

Punimet për maternitetin e Lezhës drejt fundit.Manastirliu : U kry dhe kjo punë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur që punimet për maternitetin e Lezhës janë drejt fundit. Pritet që brenda muajit prill të hapen...

Latest news

- Advertisement -spot_img